Naszą specjalizacją są odnawialne źródła energii.

Jesteśmy rzetelną firmą świadczącą profesjonalne usługi. Skontaktuj się znami aby cieszyć się doskonałym klimatem i komfortem w swoim domu.

Skontaktuj się
Gwarancja odpowiedzi na każde zapytanie Odpowiadamy na każde zapytanie
Realizacja inwestycji prywatnych i komercyjnychRelizujemy inwestycje prywatne oraz komercyjne
infomracje o Nova-Tech Karol Szubzda

O Nova-Tech Karol Szubzda

Firma Nova-Tech Karol Szubzda ma swoją siedzibę w miejscowości Suchowola w województwie podlaskim.

Nova-Tech to nowa marka na rynku usług związanych z doradztwem oraz wykonawstwem nowoczesnych i inteleginetnych instalacji grzewczych. Filarem firmy są wyznawane wartości, doświadczenie i silna marka osobista założyciela.

O założycielu firmy

O założycielu

Firma została założona przez Karola Szubzdę absolwenta wydziału mechanicznego Politechniki Białostockiej, który swą przygodę z odnawialnymi źródłami energii rozpoczynał wiele lat temu pomagając wprowadzić na polski rynek pompy ciepła NIBE. Przez wiele lat zajmował się serwisem urządzeń od strony praktycznej oraz szkolił i budował sieć instalatorów i serwisantów na terenie całej Polski. Miał kluczowy wkład w rozwój oferty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz dzisiejszej pozycji marki na rynku. Dziś marka ta jest liderem na rynku pomp ciepła a on sam jest uznawany przez wielu ludzi z branży za jednego z najlepszych ekspertów w kraju.

grafika wizji firmy

Wizja

Prowadzimy dystrybucję sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań z determinacją promując wiedzę z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych oraz rozwiązań charakteryzujących się efektywnym wykorzystania energii.

W codziennej pracy dbamy o zapewnienie najwyższej jakości usług oraz ciągłe ich udoskonalanie.

Klienci Nova-Tech darzą firmę zaufaniem oraz postrzegają jej przedstawicieli jako profesjonalistów i ekspertów w swej dziedzinie.

grafika misji firmy

Misja

Naszym celem jest dostarczanie energooszczędnych instalacji zapewniających odpowiedni klimat oraz komfort życia naszych klientów.

Dążymy do satysfakcji klientów z współpracy poprzez dobrą komunikację, skrupulatną identyfikację ich potrzeb oraz ciągły rozwój wiedzy i innowacyjności oferowanych rozwiązań.

Naszą intencją jest gwarancja jakości oraz wsparcia posprzedażowego dzięki rentowności naszych działań.

Skorzystaj z najlepszego doradztwa aby cieszyć sie optymalnym klimatem w swoim domu.

Opowiedz nam o swojej inwestycji, a my przedstawimy Ci ofertę dzięki której będziesz cieszyć się niskimi rachunkami oraz doskonałym klimatem przez cały rok.

Zapytaj o ofertę
Symbol gwarancji odpowiedzi na każde zapytanie Odpowiadamy na każde zapytanie
Potwierdzenie realizacji nwestycji prywatnych i komercyjnychRelizujemy inwestycje prywatne oraz komercyjne