Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Oferta

Nova-Tech Karol Szubzda

Informacje wstępne

Firma Nova-Tech Karol Szubzda ma swoją siedzibę w miejscowości Suchowola w województwie podlaskim. Została założona przez Karola Szubzdę, który swą przygodę z odnawialnymi źródłami energii rozpoczynał wiele lat temu pomagając wprowadzić na polski rynek pompy ciepła NIBE. Przez wiele lat zajmował się serwisem urządzeń od strony praktycznej oraz szkolił i budował sieć instalatorów oraz serwisantów na terenie całej Polski. Miał kluczowy wkład w rozwój oferty w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz dzisiejszej pozycji marki na rynku. Dziś marka ta jest liderem na rynku pomp ciepła a on sam jest uznawany przez wielu ludzi z branży za jednego z najlepszych ekspertów w kraju.

Nova-Tech to nowa marka na rynku usług związanych z doradztwem oraz wykonawstwem nowoczesnych instalacji. Filarem firmy są wyznawane wartości oraz doświadczenie i silna marka osobista założyciela.

Wizją Nova-Tech jest dystrybucja sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań połączona z promocją wiedzy z zakresu nowoczesnych systemów grzewczych oraz rozwiązań charakteryzujących się efektywnym wykorzystania energii.

Naszym celem jest zapewnienie odpowiedniego klimatu w budynkach oraz komfortu życia naszych klientów.

W codziennej działalności kładziony jest silny nacisk na świadczenie najwyższej jakości usług oraz ciągłe ich udoskonalanie.

Główne cechy naszej oferty:

 • Uczciwość - jasno i przejrzyście przedstawiamy koszty poszczególnych elementów instalacji. Przygotowując ofertę mamy na celu aby była ona jak najatrakcyjniejsza z punktu widzenia klienta przy uwzględnieniu rentowności pozwalającej na stabilne funkcjonowanie firmy oraz świadczenie wsparcia posprzedażowego.

 • Rzetelność - do każdego tematu podchodzimy sumiennie i profesjonalnie, a swoje usługi wykonujemy solidnie i z dbałością o szczegóły.

 • Profesjonalizm - swoje usługi świadczymy profesjonalnie i kompleksowo od doradztwa poprzez planowanie, wykonawstwo do wsparcia posprzedażowego.

 • Optymalizacja kosztów - przygotowując ofertę przywiązujemy dużą uwagę do tego aby nasza propozycja była dopasowana do oczekiwań klienta. Dobieramy optymalne rozwiązania do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Do kogo jest skierowana nasza oferta?

Swoją ofertę i usługi kierujemy do inwestorów indywidualnych jak osoby prywatne budujące swój dom, ale także firm, deweloperów, wspólnot mieszkaniowych czy też organizacji rządowych.

Jakie potrzeby zaspokajamy?

Zaspokajamy potrzeby wszystkich tych którzy potrzebują wsparcia lub rozwiązania problemu z zakresu oferowanych przez nas instalacji.

Świadczymy usługi ludziom, którzy poszukują rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy instalacji. Ludziom którzy oczekują uczciwości i otwartości w biznesie oraz poszukują wykonawcy godnego zaufania.

Dlaczego klienci są zadowoleni z naszych usług?

Zdajemy sobie sprawę że komfort cieplny, jakość powietrza oraz dostęp do bieżącej wody o odpowiednich parametrach to jeden z najważniejszych elementów budynku dlatego przed przystąpieniem do realizacji zadania przywiązujemy dużą uwagę do poznania potrzeb naszych klientów tak aby zaproponować im rozwiązanie najlepiej dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Nasi klienci cieszą się zadowoleniem ponieważ wykorzystujemy nasza wiedzę i doświadczenie do wspólnego wypracowania optymalnego rozwiązania.

Dlaczego Nova-Tech?

Wierzymy że sukces firmy tkwi w zapewnieniu najwyższej jakości usług oraz ciągłym ich doskonaleniu.

Dzięki temu że podczas współpracy dbamy o dobrą komunikację i skrupulatnie staramy się identyfikować potrzeb naszych klientów dostarczamy im energooszczędne instalację zapewniające odpowiedni klimat oraz komfort życia.

Zawsze dążymy do satysfakcji naszych klientów dzięki czemu dążą oni nas zaufaniem i polecają nasze usługi innym.

Więcej o korzyściach płynących z współpracy z nami znajduje się w zakładce “Dlaczego my?”

Nasza oferta

Nova-Tech Karol Szubzda świadczy usługi ludziom którzy oczekują uczciwości i otwartości w biznesie, poszukują godnego zaufania, rzetelnego i profesjonalnego wykonawcy instalacji takich jak:

 • kotłownie oparte o pompy ciepła,
 • instalacje fotowoltaiczne,
 • wentylacje mechaniczne z odzyskiem ciepła (rekuperacja),
 • instalacje grzewcze,
 • instalacje ciepła technologicznego,
 • instalacje ciepłej oraz zimnej wody użytkowej,
 • kanalizacja sanitarna.
 • kanalizacja deszczowa.

Implementacja

Wierzymy że najlepszą wizytówka firmy są wykonane instalacje, a najskuteczniejszym narzędziem sprzedażowym rekomendacje i polecenia zadowolonych klientów. Dlatego nie kończymy współpracy na uruchomieniu instalacji.

Oto jak działamy:

 1. Najczęściej po zaakceptowaniu wstępnej oferty dokonujemy wizji lokalnej. Na podstawie wizji lokalnej wykonujemy ostateczną wycenę i ofertę.
 2. Gdy zaakceptujesz ostateczna ofertę, uzgadniamy dogodny termin realizacji usługi i ją wykonujemy.
 3. Po zakończeniu prac przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi i ustalamy termin pierwszego przeglądu.
 4. Jesteśmy do Państwa usług w celu świadczenia wsparcia posprzedażowego w przypadku trudności z eksploatacją, obsługą czy innymi pytaniami. Świadczymy usługi przeglądów okresowych oraz serwisu urządzeń.

Inwestycja

Do każdej wyceny podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy wstępną ofertę na podstawie informacji wskazanych w zapytaniu ofertowym.

Jeżeli w zapytaniu ofertowym brakuje jakichś informacji potrzebnych do przygotowania wstępnej oferty, kontaktujemy się z Państwem w celu ich uzupełnienia.

Na każde zapytanie ofertowe odpowiadamy w ciągu 48 godzin.

Państwa dane osobowe podane w zapytaniu ofertowym czy też w formularzu kontaktowym będą przetwarzane tylko w celach związanych z realizacją zapytania i nigdy nie zostaną udostępnione nikomu innemu.

To my firma Nova-Tech bierzemy na siebie odpowiedzialność związaną z przejęciem inicjatywy w przeprowadzeniu klienta przez cały proces od momentu zapytania do przypomnienia o konieczności dokonania przeglądu więc nie muszą się Państwo martwić planowaniem i kwestiami organizacyjnymi. To my się upominamy o informację zwrotna od klienta i zabiegamy o zlecenie a nie na odwrót.

Przesłanie zapytania ofertowego jest niezobowiązujące więc jedyna inwestycją jaką ponosić na tym etapie to około 10 minut czasu poświęcone na wypełnienie formularza z zapytaniem ofertowym.

Skorzystaj z najlepszego doradztwa aby cieszyć sie optymalnym klimatem w swoim domu.

Opowiedz nam o swojej inwestycji, a my przedstawimy Ci ofertę dzięki której będziesz cieszyć się niskimi rachunkami oraz doskonałym klimatem przez cały rok.

Uzyskaj ofertę

Gwarancja odpowiedzi na każde zapytanieOdpowiadamy na każde zapytanie

Realizacja inwestycji prywatnych i komercyjnychRelizujemy inwestycje prywatne oraz komercyjne