DlaczegoOferta Nova-Tech Karol Szubzda?

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Gwarancja komfortu cieplnego przez okrągły rok

Każdą inwestycję analizujemy pod kątem zapotrzebowania i dobieramy odpowiednie urządzenia i rozwiązania, które zagwarantują optymalny komfort cieplny przez cały rok.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Niezawodność i długa żywotność instalacji

Przy wykonywaniu naszych instalacji wykorzystujemy urządzenia oraz narzędzia renomowanych i uznanych producentów, które cieszą się niezawodnością oraz gwarantują długą żywotność instalacji.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Komfort użytkowania

Specjalizujemy się w technologiach z zakresu odnawialnych źródeł energii, wspierających ideę zrównoważonego i optymalnego wykorzystania energii. Wysoka efektywność tych rozwiązań jest często osiągana przy wykorzystaniu zautomatyzowanego systemu kontroli. Automatyczna praca instalacji czyni je bezobsługowymi i ogranicza potrzebny do ich utrzymania nakład pracy do minimum.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Niskie rachunki

W trosce o środowisko i naszych klientów zawsze rekomendujemy efektywne i energooszczędne rozwiązania, które przyczyniają się do wzrostu jakości otaczającego nas powietrza oraz obniżenia rachunków za ogrzewanie.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Odpowiednia ilość i temperatura ciepłej wody użytkowej

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie zawsze dobieramy zasobniki i rozwiązania dot. przygotowania ciepłej wody użytkowej tak aby przede wszystkim zapewnić odpowiedni komfort użytkowania ale także zoptymalizować koszty związane z jej przygotowaniem i magazynowaniem.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Niskie koszty inwestycyjne

W zależności od budżetu inwestora dobieramy i proponujemy rozwiązania optymalne zarówno pod kątem eksploatacyjnym jak i inwestycyjnym.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Okres gwarancji

Na każdą instalację wykonaną przez nasza firmę dajemy 2 lata gwarancji. Dzięki temu nasi klienci zyskują poczucie bezpieczeństwa oraz mogą bez obaw cieszyć się doskonałym klimatem w swoim domu.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Łatwa i intuicyjna obsługa

Urządzenia i rozwiązania które rekomendujemy są łatwe i intuicji w obsłudze. Dodatkowo zawsze po zakończonej instalacji przeprowadzamy indywidualne szkolenie z ich obsługi, dzięki czemu użytkownicy sami są w stanie dostosowywać ich pracę do swoich potrzeb w przypadku zmiany stylu życia czy też okresowego zapotrzebowania.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Niskie koszty serwisowania

Przy planowaniu instalacji uwzględniamy to iż instalacja powinna być wykonana w taki sposób dzięki któremu będzie możliwe dokonanie jej serwisu lub ewentualnej wymiany pojedynczego elementu w łatwy, wygodny i tani sposób.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Ekologiczne i certyfikowane rozwiązania

Nasze instalacje oraz rekomendowane przez nas materiały idą w parze nie tylko z środowiskiem i budżetem naszych klientów ale także spełniają powszechnie i ogólnie przyjęte wymogi i standardy

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Kompaktowe wykonanie

Dbamy o to aby nasze instalację były wykonane z przywiązaniem do optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni, schludnie i estetycznie. Dzięki takiemu podejściu przestrzeń w pomieszczeniu technicznym nierzadko staje się bardziej funkcjonalna i ergonomiczna

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Sprawna i terminowa realizacja

Cenimy czas naszych klientów dlatego przygotowujemy się do każdej inwestycji indywidualnie. Pozwala to nam na sprawne i terminowe wykonanie instalacji.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Ciepło zimą oraz chłód latem

Posiadamy w ofercie rewersyjne pompy ciepła które posiadają zarówno funkcje grzania zimą jak i chłodzenia latem.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Dostępność serwisu

Założycielem firmy jest Karol Szubzda który przez lata budował sieć serwisantów czołowego producenta pomp ciepła w Polsce. Człowiek cieszący się opinią eksperta w skali całego kraju. Dodatkowo rekomendujemy urządzenia producentów którzy posiadają stacjonarny serwis fabryczny na terenie naszego kraju.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Cicha praca

Cicha praca układu jest jedną z składowych komfortu. Podejmując z nami współpracę doradzimy jak wykonać instalację aby dźwięk nie był problemem.

Oferta Nova-Tech Karol Szubzda

Możliwość zdalnej kontroli

Rekomendowane przez nas urządzenia posiadają możliwość kontroli i sterowania praca układu z sposób zdalny np. za pomocą aplikacji webowej lub mobilnej.

Skorzystaj z najlepszego doradztwa aby cieszyć sie optymalnym klimatem w swoim domu.

Opowiedz nam o swojej inwestycji, a my przedstawimy Ci ofertę dzięki której będziesz cieszyć się niskimi rachunkami oraz doskonałym klimatem przez cały rok.

Uzyskaj ofertę

Gwarancja odpowiedzi na każde zapytanieOdpowiadamy na każde zapytanie

Realizacja inwestycji prywatnych i komercyjnychRelizujemy inwestycje prywatne oraz komercyjne